Rabat na wszystkie bramy w naszym konfiguratorze -5%! Trwa do 31.05.2024
Konfigurator Bram Garażowych - Sprawdź Cenę w 5 minut na OmniBramy.pl

Brama Rolowana FACTORY 77

PODAJ WYMIAR OTWORU

SPRAWDŹ CENĘ

Informacje ogólne

Jeśli potrzebujesz hali produkcyjnej lub magazynowej na własny biznes, potrzebujesz bramy rolowanej FACTORY 77. Odpowiednia brama powinna być odporna na wielokrotne otwieranie i zamykanie, wpływy atmosferyczne, a przede wszystkim bezpieczna i intuicyjna w obsłudze dla Twoich pracowników.

Siła jakości

Każdy element bramy INTENSE został zaprojektowany do ciągłej pracy w najtrudniejszych warunkach. Nasze laboratorium od kilku lat pracuje nad najdrobniejszymi szczegółami tej ogromnej bramy, której maksymalny rozmiar to aż 7 metrów szerokości i 6 metrów wysokości.

Bardzo często nasze bramy muszą pracować w naprawdę trudnych warunkach wietrznych, w halach przemysłowych narażone są na silne podmuchy i przeciągi. Opracowaliśmy na to skuteczne rozwiązanie. Stworzyliśmy system windON tak, aby wszystkie nasze bramy, niezależnie od miejsca montażu i warunków atmosferycznych, działały sprawnie i trwale. Bramy rolowane wyposażone są we własny techniczny system flokowania wszystkich elementów mających kontakt ze skrzydłem. Takie rozwiązanie sprawi, że Twoje drzwi będą wyglądać jak nowe przez wiele lat. Wysokiej jakości powłoki aluminiowe i lakiernicze w połączeniu z systemem safeON – tego oczekujesz od rolety PREMIUM.

Specyfikacja techniczna

Instrukcja pomiaru

Kolorystyka

Inspiracje

Filmy montażowe

Automatyka, akcesoria, dodatki