Konfigurator Bram Garażowych - Sprawdź Cenę w 5 minut na OmniBramy.pl

Brama Rolowana GUARD 77

PODAJ WYMIAR OTWORU

SPRAWDŹ CENĘ

Informacje ogólne

Brama rolowana GUARD 77 to twój własny ochroniarz do zadań specjalnych. Wytrzymała, bezawaryjna i stworzona przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii.

Konstrukcja

To co odróżnia bramy rolowane od innych, to ich konstrukcja. Zajmują minimalną przestrzeń pod sufitem, ale możesz zamontować ją również na zewnątrz. To oznacza, że znacznie oszczędzisz miejsce w garażu.

Zabezpieczenie

Rolowane bramy wyposażone są w autorski system flokowania technicznego wszystkich elementów mających styczność z płaszczem bramy. To rozwiązanie sprawia, że Twoja brama przez wiele lat będzie wyglądała jak nowa. Wysoka jakość aluminium i powłok lakierniczych w połączeniu z systemem flokowania technicznego - tego oczekujesz od rolowanej bramy PREMIUM.

Trwałość i niezawodność

Zakup bramy to inwestycja, która ma posłużyć Ci przez długie lata. Dlatego tak dużą wagę przywiązujemy do tego, z jakim materiałów wykonywane są nasze produkty. Wykorzystamy trwałe i odporne na korozję aluminium, piankę poliuretanową i odporną na zarysowania i działanie promieniowania UV farbę epoksydową. Wszystko po to, aby Twoja brama wytrzymała wielokrotne zamykanie i otwieranie, skrajne temperatury i nawet najtrudniejsze warunki atmosferyczne. Każda nasza brama dodatkowo wykończona jest flokowaniem - oznacza to, że jej estetyka jest na najwyższym poziomie.

Specyfikacja techniczna

Instrukcja pomiaru

Kolorystyka

Inspiracje

Filmy montażowe

Automatyka, akcesoria, dodatki