Konfigurator Bram

Brama Rolowana INTENSE 77

Wprowadź wymiar otworu w garażu

Informacje ogólne

Jeżeli do prowadzenia własnego biznesu potrzebujesz hali produkcyjnej lub magazynów to potrzebujesz Bramy Rolowanej INTENSE 77. Odpowiednia brama powinna być odporna na wielokrotne otwieranie i zamykanie, na działanie czynników atmosferycznych, a przede wszystkim bezpieczna i intuicyjna w obsłudze dla wszystkich Twoich pracowników - to własnie INTENSE 77.

Potęga jakości

Każdy element bramy Intense został zaprojektowany tak aby nieprzewanie pracować w najtrudniejszych warunkach. Nasze labolatorium przez kilka lat dopracowało najdrobniejsze szczegóły tej potężnej bramy, której maksymalny wymiar to nawet 7m szerokości i 6m wysokości, a przecież dzięki systemowi nextON, który pozwala na łączenie wielu bram w jedną, możesz zamknąć otwory nawet kilkudziesięciometrowe.

System clickON, easyON, windON, safeON

Prosty montaż dużej bramy - czy to możliwe? Tak! Dzięki systemowi clickON. Teraz zamontujesz bramę Intense na dowolnej powierzchni dzięki gotowemu zestawowi konstrukcyjnemu. Wszystkie niezbędne elementy oraz uchwyty są już zamontowane i przygotowane do instalacji wału napędowego oraz pancerze.

Pancerz dużej bramy Intense może ważyć nawet 100 kg, aby bezpiecznie i komfortowo móc go zamontować stworzyliśmy system podajnikowy, dzięki któremu wystarczą 2 osoby aby w pełni bezpiecznie i bez narażania pancerza na uszkodzenia, wciągnąć go na wał nawojowy. System easyON usprawnia montaż i zabezpiecza przed fizycznymi uszkodzeniami.

Bardzo często nasze bramy muszą pracować w naprawdę trudnych wiatrowych warunkach, są narażone na zdecydowane podmuchy oraz przeciągi w halach przemysłowych. Mamy na to opracowane skuteczne rozwiązanie. System windON stworzyliśmy aby wszystkie nasze bramy, niezależnie od miejsca montażu i warunków atmosferycznych pracowały sprawnie i nieprzerwanie.

Rolowane bramy wyposażone są w autorski system flokowania technicznego wszystkich elementów mających styczność z płaszczem bramy. To rozwiązanie sprawia, że Twoja brama przez wiele lat będzie wyglądała jak nowa. Wysoka jakość aluminium i powłok lakierniczych w połączeniu z systemem safeON - tego oczekujesz od rolowanej bramy PREMIUM.