Rabat na wszystkie bramy w naszym konfiguratorze -5%! Trwa do 29.02.2024
Konfigurator Bram Garażowych - Sprawdź Cenę w 5 minut na OmniBramy.pl

Brama Rolowana INTENSE 77

PODAJ WYMIAR OTWORU

SPRAWDŹ CENĘ

Informacje ogólne

Jeżeli do prowadzenia własnego biznesu potrzebujesz hali produkcyjnej lub magazynów to potrzebujesz Bramy Rolowanej INTENSE 77. Odpowiednia brama powinna być odporna na wielokrotne otwieranie i zamykanie, na działanie czynników atmosferycznych, a przede wszystkim bezpieczna i intuicyjna w obsłudze dla wszystkich Twoich pracowników - to własnie INTENSE 77.

Potęga jakości

Każdy element bramy Intense został zaprojektowany tak aby nieprzewanie pracować w najtrudniejszych warunkach. Nasze labolatorium przez kilka lat dopracowało najdrobniejsze szczegóły tej potężnej bramy, której maksymalny wymiar to nawet 7m szerokości i 6m wysokości, a przecież dzięki systemowi nextON, który pozwala na łączenie wielu bram w jedną, możesz zamknąć otwory nawet kilkudziesięciometrowe.

System clickON, easyON, windON, safeON

Prosty montaż dużej bramy - czy to możliwe? Tak! Dzięki systemowi clickON. Teraz zamontujesz bramę Intense na dowolnej powierzchni dzięki gotowemu zestawowi konstrukcyjnemu. Wszystkie niezbędne elementy oraz uchwyty są już zamontowane i przygotowane do instalacji wału napędowego oraz pancerze.

Pancerz dużej bramy Intense może ważyć nawet 100 kg, aby bezpiecznie i komfortowo móc go zamontować stworzyliśmy system podajnikowy, dzięki któremu wystarczą 2 osoby aby w pełni bezpiecznie i bez narażania pancerza na uszkodzenia, wciągnąć go na wał nawojowy. System easyON usprawnia montaż i zabezpiecza przed fizycznymi uszkodzeniami.

Bardzo często nasze bramy muszą pracować w naprawdę trudnych wiatrowych warunkach, są narażone na zdecydowane podmuchy oraz przeciągi w halach przemysłowych. Mamy na to opracowane skuteczne rozwiązanie. System windON stworzyliśmy aby wszystkie nasze bramy, niezależnie od miejsca montażu i warunków atmosferycznych pracowały sprawnie i nieprzerwanie.

Rolowane bramy wyposażone są w autorski system flokowania technicznego wszystkich elementów mających styczność z płaszczem bramy. To rozwiązanie sprawia, że Twoja brama przez wiele lat będzie wyglądała jak nowa. Wysoka jakość aluminium i powłok lakierniczych w połączeniu z systemem safeON - tego oczekujesz od rolowanej bramy PREMIUM.

Specyfikacja techniczna

Instrukcja pomiaru

Kolorystyka

Inspiracje

Filmy montażowe

Automatyka, akcesoria, dodatki