Rabat na wszystkie bramy w naszym konfiguratorze -5%! Trwa do 31.05.2024
Konfigurator Bram Garażowych - Sprawdź Cenę w 5 minut na OmniBramy.pl

Brama segmentowa garażowa THERMO 60

PODAJ WYMIAR OTWORU

SPRAWDŹ CENĘ

Informacje ogólne:

Bramy garażowe segmentowe THERMO 60 przeznaczone są do użytku w garażach i pomieszczeniach gospodarczych, szczególnie w ogrzewanych garażach i budownictwie pasywnym. Gwarantują wysoki komfort obsługi dzięki zastosowaniu sprężyn skrętnych równoważących ciężar bramy. Zapewniają doskonałą izolację termiczną i akustyczną pomieszczeń. Brama na całym obwodzie jest uszczelniona. Wszystkie bramy otwierane ręcznie można wyposażyć w napęd elektryczny.

Konstrukcja bramy:

Pancerz wykonany jest z paneli o wysokościach 500 i 610 mm, których dobór jest uzależniony od wysokości bramy. Płaszcz bramy wykonany jest z paneli o grubości 60 mm, składających się z blach ocynkowanych ogniowo, wypełnionych pianką poliuretanową. Wszystkie panele zakończone są okuciami z blachy ocynkowanej lakierowanej na kolor RAL 9016. W miejscu styku paneli zastosowano system "finger protection", który chroni użytkownika przed przytrzaśnięciem palców. W panelach o grubości 60 mm zastosowano podwójną uszczelkę w miejcu połączenia paneli.

Współczynnik przenikania ciepła

Bramy Thermo 60 posiadają współczynnik przenikania ciepła U=1,0 do 1,3 W/(m2K) w całym zakresie wymiarowym.

banner

Do programu "Czyste powietrze" kwalifikują się wszystkie bramy garażowe segmentowe THERMO 60 dostępne w konfiguratorze, z wyłączeniem bram, w których zastosowano przeszklenie lub drzwi serwisowe. Do programu nie kwalifikują się również bramy poniżej wymiaru 200 cm x 200 cm. Przed zakupem zapytaj nas czy brama, której potrzebujesz spełnia warunki przystąpienia do programu.

Specyfikacja techniczna

Instrukcja pomiaru

Kolorystyka

Inspiracje

Filmy montażowe

Automatyka, akcesoria, dodatki

Dostępne przetłoczenia

Dostępne prowadzenia