Konfigurator Bram Garażowych - Sprawdź Cenę w 5 minut na OmniBramy.pl

Brama Segmentowa Garażowa

PODAJ WYMIAR OTWORU

SPRAWDŹ CENĘ

Informacje ogólne

Bramy garażowe segmentowe przeznaczone są do użytku w garażach i pomieszczeniach gospodarczych. Zapewniają wysoki komfort obsługi dzięki zastosowaniu sprężyn skrętnych równoważących ciężar bramy. Stanowią doskonały sposób na izolację termiczną i akustyczną pomieszczeń. Brama na całym obwodzie jest uszczelniona. Wszystkie bramy otwierane ręcznie można wyposażyć w napęd elektryczny.

Konstrukcja bramy

Pancerz wykonany jest z paneli o wysokości 500, 555 i 610 mm, których dobór jest uzależniony od wysokości bramy i rodzaju paneli. Płaszcz bramy wykonany jest z paneli o grubości 40 mm, składających się z blach ocynkowanych ogniowo, wypełnionych pianką poliuretanową. Panele powlekane są farbami poliestrowymi lub oklejane PVC. Wszystkie panele zakończone są okuciami z blachy ocynkowanej lub profilami aluminiowymi. W dolnym panelu znajduje się uszczelka przylegająca do podłoża. Natomiast w górnym panelu uszczelka montowana jest do panela lub nadproża. W miejscu styku paneli zastosowano system "finger protection", który chroni użytkownika przed przytrzaśnięciem palców.

banner

Do programu "Czyste powietrze" kwalifikują się wszystkie bramy garażowe segmentowe dostępne w konfiguratorze, z wyłączeniem bram, w których zastosowano przeszklenie lub drzwi serwisowe. Do programu nie kwalifikują się również bramy poniżej wymiaru 200 cm x 200 cm. Przed zakupem zapytaj nas czy brama, której potrzebujesz spełnia warunki przystąpienia do programu.

Specyfikacja techniczna

Instrukcja pomiaru

Kolorystyka

Inspiracje

Filmy montażowe

Automatyka, akcesoria, dodatki

Dostępne przetłoczenia

Dostępne prowadzenia