Rabat na wszystkie bramy w naszym konfiguratorze -5%! Trwa do 29.02.2024
Konfigurator Bram Garażowych - Sprawdź Cenę w 5 minut na OmniBramy.pl

Brama Stalowa Dwuskrzydłowa Segmentowa

PODAJ WYMIAR OTWORU

SPRAWDŹ CENĘ

Bramy te mają szeroki zakres zastosowań, z uwagi na wysoką izolacyjność cieplną oraz akustyczną. Bramy wykonane są z paneli pokrytych blachą stalową ocynkowaną, powlekaną wypełnionych, pianką poliuretanową. Całkowita grubość panela wynosi 40 mm. Wszystkie elementy konstrukcji zabezpieczone są przed korozją. Skrzydło wykonane jest z paneli TL 610 i TL 500.

W zależności od wysokości bramy stosowane są różne wysokości paneli. Panele są powlekane farbami poliestrowymi. Skrzydło wypełnione jest panelem bramowym o grubości 40 mm. Brama otwierana jest wyłącznie na zewnątrz pomieszczenia.

Możliwość otwarcia bramy nawet na 180° (po zdemontowaniu ogranicznika).

Skrzydło lewe bierne (patrząc od zewnątrz). Prawe skrzydło czynne, posiada ono zamek z wkładką, klamkę oraz rygiel góry i dolny. Brama ta standardowo posiada skrzydła w podziale symetrycznym. Po wcześniejszej konsultacji możliwość wykonania skrzydeł w podziale asymetrycznym.

banner

Do programu "Czyste powietrze" kwalifikują się wszystkie bramy stalowe dwuskrzydłowe z wypełnieniem segmentowym dostępne w konfiguratorze, z wyłączeniem bram, w których zastosowano przeszklenie lub drzwi serwisowe. Do programu nie kwalifikują się również bramy poniżej wymiaru 200 cm x 200 cm. Przed zakupem zapytaj nas czy brama, której potrzebujesz spełnia warunki przystąpienia do programu.

Specyfikacja techniczna

Instrukcja pomiaru

Kolorystyka

Inspiracje

Filmy montażowe

Automatyka, akcesoria, dodatki

Dostępne przetłoczenia